IP камера Tecsar

Інформація про магазин
IP камера Tecsar

На сьогоднішній день IP камери отримали особливе визнання в охоронних системах відеоспостереження. Така популярність викликана чудовими характеристиками, якими володіють відеокамери IP. Головні переваги цих модулів: проста інтеграція, можливість автономного функціонування, ймовірність примножувати число вузлів і розмір зв'язків в найширших межах, не втрачаючи при цьому продуктивність, великий функціональний набір, високоякісні зображення, нескладний доступ, легке регулювання через Інтернет.

IP камера Tecsar - першокласне відеоспостереження

На сайті інтернет магазину CCTV ПОСТ Ви маєте можливість замовити IP камеру Tecsar, їх головна особливість - передача через мережу Ethernet даних в цифровому форматі. Представлена апаратура відмінно підходить для віддаленого онлайн спостереження за патруліруемим об'єктом.

Завдяки відмінним характеристикам цифрові відеокамери широко застосовуються практично у всіх областях. Найчастіше їх використовують в охоронних системах офісних приміщень, житлових будинків, магазинів, промислових об'єктів. Залежно від встановлених завдань спостереження на нинішньому ринку пропонується безліч моделей цифрових пристроїв відрізняються функціоналом, конструкцією і іншими параметрами.

За способом пересилання сигналу камери бувають дротовими або з вбудованим Wi-Fi модулем. Деталізація знімків різниться числом пікселів зображення від 0.3 Мп до 5 Мп і вище. За типом виконання цифрові прилади можуть бути для вуличного монтажу і для установки всередині будівель. Окремі моделі мають вбудований динамік або мікрофон.

Перш ніж купити IP камеру Tecsar в інтернет магазині CCTV ПОСТ необхідно з'ясувати відповідність обраної продукції з передбачуваними умовами її експлуатації, а також вивчити можливості придбаного товару. Рекомендовані відеокамери не вимагають розстановки систем управління і моніторів, проведення коаксіальних кабелів. Більш того вони працюють автономно, не потребуючи в приєднанні комп'ютера, встановлення та настроюванні особливого програмного забезпечення.

Основні властивості сучасних відеокамер

Найбільш важливими характеристиками IP відеокамер є такі параметри як дозвіл і світлочутливість. Висока роздільна здатність дозволяє більш детально розглянути отримане відеозображення, що спрощує процес спостереження за зоною, що охороняється. Це дає можливість при необхідності розгледіти обличчя правопорушника, номер автомобіля, номінал грошових міток та інших малопомітних дрібних деталей.

Світлочутливість камер вимірюється люксами. Значення lux відповідає ступеня освітленості, при якій забезпечується більш якісне зображення. Тому чим менше люксів, тим краще світлочутливість. Внаслідок цього для того щоб знімок вийшов хорошої якості освітленість на території повинна бути більше 200 люкс. Звичайно чим краще висвітлюється об'єкт, тим якісніше відеозапис.

При поганому освітленні фотографії можуть бути надто темними або зашумленими, через труднощі фокусування. В таких умовах для отримання якісних відеоматеріалів найкраще підібрати IP камеру, яка використовує ІК-діапазон, призначену для зйомки в денний і нічний час.

Якщо Ви хочете купити IP камеру відеоспостереження Tecsar (недорого) вибирайте наш сайт «cctvpost.com.ua». У каталозі нашого інтернет магазину Ви зможете вибрати для себе систему спостереження різного цінового діапазону, з різною функціональністю. CCTV ПОСТ - першокласна продукція, прийнятні ціни, грамотна консультація.