Про нас


Ласкаво просимо на наш сайт.

 

Команда CCTV ПОСТ запрошує Вас стати нашим клієнтом і партнером.

 

 

 

 

Професіоналізм Об'єктивність Системи Технології

 

 

 

Трохи про нас.

 

 

 

 Наша компанія була утворена в 2010 році. Більшість співробітників працюють в галузі безпеки більше 10 років і мають великий професійний досвід, який напрацьовано не тільки спеціальною літературою, а так само на реальних і численних об'єктах. Спектр послуг, які надає наша компанія, стає дедалі більше.

 

 Бездоганна репутація компанії, штат висококваліфікованих фахівців, співпраця з виробниками обладнання безпеки - все це дозволяє компанії надавати повний спектр послуг з розробки, впровадження та супроводу проектів будь-якого рівня складності. За весь час роботи нашими співробітниками було виконано понад 500 техніко-економічних завдань з проектування, інсталяції та модернізації систем відеоспостереження, контролю доступу та охоронної сигналізації. Високий потенціал співробітників компанії дозволяє постійно розвивати нові і вдосконалити старі навички з проектування та впровадження слабкострумових систем. На об'єктах наших замовників ми готові застосувати всі технологічні можливості систем забезпечення безпеки.

 

 

 

Спектр послуг:

 

 

 

 Оптова та роздрібна торгівля.

 

 Камери відеоспостереження, як аналогові так і цифрові; обладнання контролю та обліку доступу; системи сигналізації. У тому числі датчики руху, датчики периметра, пожежні датчики, біометричні контролери доступу, електромеханічні замки, блоки живлення, аксесуари для різних систем безпеки і ще багато іншого. Все це Ви можете придбати за доступними цінами.

 

 

 

Проектування системи безпеки.

 

 Наша компанія пропонує розробку і проектування систем безпеки з нуля, а так само впровадження удосконалень у вже готову систему, модернізацію і відновлення в цілому.

 

 

 

Охоронна сигналізація.

 

 Проектування системи охорони, монтаж, технічне обслуговування. Це можуть бути системи: «розумний будинок», бездротові системи охорони, система охорони з можливістю GSM тривоги. Організицій охорони периметра будь-яких об'єктів.

 

 

 

Системи відеонагляду.

 

 Здійснюємо проектування систем відеоспостереження, монтаж аналогових систем, систем IP відеоспостереження, технічне обслуговування, висновок системи відеоспостереження в мережу Інтернет, навіть без наявності кабельного підключення до мережі Інтернет.

 

 

 

Система контроля доступу.

 

 Проектування системи контролю доступу, монтаж і технічне обслуговування. Це можуть бути контролери доступу, турнікети і біометричні контролери доступу з автентифікацію за відбитками пальців. Автономні і мережеві системи, що дозволяють вести облік робочого часу. Створенням системи контролю доступу в готелях, готелях, офісах.

 

 

 

Інше.

 

 Установка відеодомофонів і аудіодомофонів, різних охоронних систем і систем відеоспостереження, а також монтаж інших слабкострумових систем, електромонтажні роботи повного циклу.

 

 Ми даємо гарантію на все обладнання і виконані роботи. Оперативний виїзд і консультація наших фахівців при виникненні питань або неполадок.

 

 

 

Ми не просто компанія - Ми ваш надійний партнер!