Біометричні системи контролю доступу

Інформація про магазин
Біометричні системи контролю доступу

Мабуть, ще 10 років тому біометричний контроль доступу вважався інноваційною розробкою, сьогодні ж це практично стандартне обладнання ідентифікації співробітників в офісах і на підприємствах, де необхідно забезпечити високий рівень безпеки не тільки корпоративним співробітникам, а й внутрішньої документації.

Біометричні системи контролю доступу розпізнають людей на основі унікальних фізичних характеристик. Сьогодні існує величезна кількість систем, що фіксують відбитки подушечок пальців, що зчитують сітківку очей, що розпізнають по голосу і навіть лицьовій міміці.

У нашому асортименті Ви можете ознайомитися з системами, провідними розпізнання особистостей за відбитками пальців. Відразу ж відзначимо, що цими установками користуються багато офісних компанії міста. Застосування установок дає 100% гарантії того, що на захищену територію не проникнуть сторонні особи. До того ж, з системою дуже зручно працювати, так як вона дозволяє додатково фіксувати час приходу співробітників, а також час догляду.

Принципи роботи біометричних систем контролю доступу

У всіх біометричних систем контролю доступу однаковий принцип роботи, який має на увазі початкову фіксацію даних. Потім, при ідентифікації даних проводиться порівняння отриманих від об'єкта даних з тими, що зберігаються в базі системи.

Кожна дія підтверджується тільки після того, як буде підтверджено факт розпізнання особистості. Це принцип дозволяє максимально підвищити рівень безпеки, так, як всім відомо, що в природі немає ідентичних відбитків пальців.

Біометричні системи контролю управління доступом викликають лояльне ставлення і у співробітників компанії, в якій виробилася установка. При цьому, потрібно компетентно донести колегам, що це для їхнього ж блага і безопаснсоті, а не інноваційний засіб, яке створено підвищити контроль їх служби.

Ми рекомендуємо використовувати ці системи виключно для позитивного стимулювання підлеглих, а перед тим, як зробити установку, провести ознайомчі заходи для персоналу, щоб люди були підготовлені заздалегідь.

Якщо у Вас виникли труднощі з приводу вибору обладнання, Ви можете звернутися з приводу вибору підходящої установки до співробітників нашої компанії.